İbrahim Saraçoğlu Sistit Tedavisi
15 Mayıs 2024 Çarşamba

İbrahim Saraçoğlu Sistit Tedavisi

İbrahim Saraçoğlu Sistit Tedavisi, Sistit, bağırsaklarda bulunan bakterilerin neden olduğu bir enfeksiyon olup, mesane iltihaplanmasıdır. Mesane iltihaplanması en fazla kadınlarda görülen bir rahatsızlıktır. Bunun en önemli nedeni üretranın kadınlarda erkeklere kıyasla daha kısa olmasıdır. Sistit rahatsızlığının halk arasında bilinen adı idrar yolu enfeksiyonudur. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sistit tedavi edilmediği takdirde çok daha ciddi sorunlara yol açabileceğinin altını çizmektedir. İbrahim saraç oğlunun sistit hastalığını tedavisinde son derece etkili olduğunu söylediği kür şu şekildedir.

İbrahim Saraçoğlu Sistit tedavisi kürü malzemeleri
  • 1 su bardağı su
  • 1 silme yemek kaşığı karabaş otu
  • 1 silme yemek kaşığı melisa
Nasıl Yapılır?

Küçük bir cezvede suyu kaynatın. İçerisine karabaş otunu atın ve en az 3 dakika kaynatın. Daha sonra süzün ve ılık olarak için. İlk üç gün boyunca bu kürü günde üç kez uygulayın. Sonraki üç gün ise aynı tarifi melisa ile uygulayın ve aynı şekilde tüketin. Dönüşümlü olarak üçer gün sırayla 21 gün uygulamaya ara vermeden devam edin. Bu sürenin sonunda bütün şikâyetlerinizden kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Not: Çok ileri düzeyde enfeksiyonlarda yeterli tedaviyi sağlayamayabilir. Bu nedenle doktorun uyguladığı bir tedavi varsa doktorunuza danışarak uygulayın ve sakın doktorun tedavisini kesmeyin.

İbrahim Saraçoğlu Sistit Tedavisi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Sistit Belirtileri ve Tedavisi

Sistit Belirtileri ve Tedavisi

Popüler İçerikler

Sistit Bitkisel Tedavi

Sistit Bitkisel Tedavi

Haber Bülteni